#1 2012-07-17 19:14:44

Sarmina

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 49
Punktów :   
Wiek: 16
Fundusze: 100.000.000zł

Sarmina

witam was na moim forum. Pisze teraz w liczbie mnogiej, gdyz mam nadzieje, ze nie bedde tu dlugo sama. Pochodze z malej miejscowosci z gornego Slaska. Mam wiecej niz 14 lat, tego mozecie byc pewni-na razie nie jestem osoba pelnoletnia. Na tym forum, prosze, aby nazywano mnie moim nickiem. Sarmina- moga byc rowniez skroty: Sar, Sari.
nie lubie, jak ktos sie do mnie zwraca '' Hej mala'' albo cos w tym stylu...

Dobra. Koniec tego dobrego. Teraz NAPRAWDE opowiem wam cos o sobie.

Zyje w swiecie o nazwie Jasnostal. Moze nie jest to fajna nazwa, ale mnie sie podoba. Ludzie ci nazywaja mnie roznie. Mam tu wielu przyjaciol, jak i wrogow. Moze jest lepiej, niz w prawdziwym swiecie, ale zeby tu byc razem ze mna, trzeba sobie na to zasluzyc. Gdy przyszlam tu po raz pierwszy nie znalam nikogo. Ukrywalam sie po katach. W koncu ktos odwazyl sie do mnie podejsc. Byla to dziewczyna o imieniu Sadima. Od tego czasu jestesmy najlepszymi przyjaciolkami. W Jasnostali niektorzy sa niesmiertelni, ale tylko nielicznym z nich udaje sie takim stac. Wiekszosc z niesmiertelnych, to zli ludzie.

Na razie to na tyle o mnie.

Prosze tez pamietac o jednym:
'' Jezeli juz chcesz przekroczyc prog miedzy tym a tamtym swiatem, miej sie na bacznosci, gdyz opiekunki zawsze maja cie na oku.''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tikots.pun.pl www.wyborczatogowno.pun.pl www.khorinispl.pun.pl www.shippuudenshinobi.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl